Free WebHosting No. 1 »

free hosting, free aliases, no intrusive advertising, no problem ;-)

Profesjonalne wyposażenie twojej pralni

2021-01-28

Jeśli chcesz być właścicielem profesjonalnej pralni przemysłowej bądź hotelowej musisz posiadać profesjonalny sprzęt pralniczy, który zapewni doskonałą jakość wykonania usługi pralniczej. Warto przeczytać ten artykuł do końca, aby poznać kompleksową ofertę firmy Gastroprodukt, która jest głównie kierowana do właścicieli takich punktów usługowych.

Profesjonalne wyposażenie twojej pralni

1. Wysokiej klasy urządzenia pralnicze niezbędne w profesjonalnej pralni przemysłowej
2. Gdzie można zakupić urządzenia pralnicze w dobrej cenie?
 
Wysokiej klasy urządzenia pralnicze niezbędne w profesjonalnej pralni przemysłowej
 
Każda pralnia przemysłowa lub usługowa powinna być wyposażona w urządzenia pralnicze cechujące się wysoką jakością wykonanej usługi. Wśród sprzętów pralniczych możemy wyróżnić: pralki przemysłowe, suszarki przemysłowe, magle elektryczne, stoły prasowalnicze, zgrzewarki do pakowania ubrań, wózki pralnicze, detergenty oraz inne sprzęty. Maszyny pralnicze warte szczególnej uwagi to:
 
- Pralnico-wirówki o wsadzie co najmniej 50 kilogramów – w profesjonalnej pralni przemysłowej nie powinno zabraknąć pralki, która zapewni wysokie standardy higieniczne prania. Większość profesjonalnych pralek jest wyposażona w potrójny wlot wody, cichy mechanizm oraz możliwość ustawienia programów prania zgodnie z aktualnymi potrzebami pralni.
 
- Suszarki przemysłowe – profesjonalne wyposażenie pralni obejmuje również suszarki przemysłowe, które usprawniają pracę w pralni przemysłowej. Suszarka sprawi, że będziesz mógł zaoszczędzić czas i pieniądze zapewniając higieniczne czyste pranie w krótkim czasie.
 
- Magiel elektryczny – równie ważnym elementem wyposażenia każdej pralni przemysłowej jest magiel elektryczny, który jest odpowiednim urządzeniem do dokładnego prasowania wielkoformatowych tkanin, takich jak pościel czy obrusy.

Gdzie można zakupić urządzenia pralnicze w dobrej cenie?
 
Każdy z opisanych produktów można zakupić w sklepie internetowym firmy Gastroprodukt, który znajduje się na stronie internetowej gp-pralnia.pl. Na tej stronie można znaleźć kompletne wyposażenie pralni przemysłowej, usługowej lub hotelowej w różnych cenach, odpowiednich na każdą kieszeń oraz moce przerobowe pralni.
 
Co więcej, klienci zainteresowani osobistym zakupem mogą odwiedzić siedzibę firmy, która znajduje się w Olkuszu (województwo małopolskie) na ulicy Dwudziestu Straconych 5. Sklep stacjonarny obsługiwany przez profesjonalistów z dziedziny pralni przemysłowych jest czynny od poniedziałku do piątku od 9 do 17.Article sponsored

back